بازگرداندن و لغو ایمیل ارسال شده
آگوست 8, 2017
برنامه های جهرمی وزیر ارتباطات منتشر شد | ورود CDN شبکه های جهانی به ایران
آگوست 12, 2017

دوربین مدار بسته IP آی پی کمرا

نصب دوربین مدار بسته آی پی دار در کجاها انجام می شود؟ برای نصب دوربین مدار بسته آی پی دار به چه تجهیزاتی نیاز داریم؟

دوربین مدار بسته آی پی دار به دوربینی گفته می شود که یک آی پی به آن تخصیص داده شده است و همانند یک وسیله در محیط شبکه به کار کردن می پردازد. هر وسیله ای در محیط شبکه دارای یک شماره برای شناسایی است که آی پی همان شماره است. زمانیکه دوربین مدار بسته را در محیط شبکه نصب می کنیم یک آی پی به آن اختصاص می یابد که با آن شناسایی می شود.

نصب بالای دوربین مدار بسته آی پی دار

نصب دوربین مدار بسته آی پی دار که از انواع دوربین های گران قیمت و  پرهزینه است بسیار زیاد انجام می شود. اما چرا؟

با وجود قیمت بالای این دوربین ها و تجهیزات زیادی که برای نصب می خواهند اما باز هم همه سازمان ها و شرکت ها ترجیح می دهند که دوربین مدار بسته آی پی دار را انتخاب کنند تا دوربین آنالوگ.

دلیل اصلی این امر کیفیت بالای دوربین مدار بسته آی پی دار است. کیفیت تصویری که این دوربین ها ارائه می دهند آن قدر بالاست که سازمان ها همهدوربین مدار بسته آی پی دار را جایگزین دوربین های آنالوگ خود کرده اند.

نصب دوربین مدار بسته آی پی دار همانگونه که ذکر شد نیاز به تجهیزاتی دارد که هزینه بالایی هم دارند. برای مثال در محیط شبکه برای انتقال اطلاعات از امواج استفاده می شود لذا نیاز به مودم داریم. از طرفی برای نصب چندین دوربین نیاز به وسیله ای به نام سوییچ است که در دوربین مدار بسته آنالوگ نیاز به این وسایل نمی باشد.

تنوع بالای دوربین های آی پی دار دلیل دیگری بر استفاده زیاد آن ها می باشد. هرکدام از دوربین های آی پی دار کاربرد خاص خود را دارند لذا در موقع خرید باید بر اساس هدفی که دارید دوربین خریداری نمایید.

جهت خریداری و نصب دوربین مدار بسته IPدار با ما تماس بگیرید.

دیدگاه ها بسته شده است