برترین استارتاپ های الکامپ
آگوست 15, 2017
نام آیس لیک Icelake برای پردازنده های +۱۰ نانومتری اینتل
آگوست 20, 2017

تانوما فیبر نوری برای منازل

افتتاح فاز نخست اتصال فیبر نوری مخابرات به منازل در طرح تانوما

شرکت مخابرات ایران در راستای بهبود ارائه خدمات و افزایش سرعت اینترنت، و همچنین الزام تفکیک ترافیک داخلی از ترافیک بین الملل و حرکت به سمت استقرار شبکه ملی اطلاعات در کشور، از افتتاح سرویس جدید فیبر نوری (FTTH) تحت عنوان تانوما و جایگزینی آن با طرح های قبلی خبر داد.

خدمات جدید در حال حاضر فقط در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، شیراز، اهواز، کرمانشاه و کرج در دسترس قرار گرفته، و مشتریان باید برای دریافت آن از طریق سامانه تانوما در وبسایت مخابرات (TCI.ir) اقدام کنند.

هزینه فیبرکشی و تجهیزات به عهده مشتریان خواهد بود

البته باید توجه داشت که در صورت عدم وجود امکانات فیبر نوری در منطقه مورد نظر، مشتریان می توانند با ارائه درخواست در نوبت واگذاری خدمات فیبر نوری قرار گیرند. همچنین لازم به ذکر است که هزینه فیبرکشی و تجهیزات به عهده مشتری بوده و به صورت نقد یا اقساط قابل پرداخت خواهد بود.

گفتنی است سرویس تانوما از طریق طرح های پیش پرداخت و پس پرداخت قابل دریافت بوده و به بخش های مختلفی نام گذاری شده است. به عنوان مثال طرح های پس پرداخت الماس و مروارید با سرعت های 50 و 100 مگابیت بر ثانیه، و همچنین طرح پیش پرداخت 6 ماه زمرد از جمله طرح های قابل استفاده در خدمات تانوما هستند.

دیدگاه ها بسته شده است