دوره آموزش میکروتیک MTCNA – بخش چهارم تنظیمات اولیه روتر بورد میکروتیک
نوامبر 25, 2017
از باج افزار وان اسمایل تا حراج 1.9 میلیارد اطلاعات شخصی کاربران
نوامبر 26, 2017

برنامه شرکت ARM برای واقعیت مجازی و اینترنت اشیاء

 

 

شرکت ARM برنامه‌های ویژه‌ای برای همکاری با بنگاه‌های تجاری تایوان دارد تا بتواند بازار خود در زمینه اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی را توسعه بدهد.

 

شرکت ARM برنامه‌های ویژه‌ای برای همکاری با بنگاه‌های تجاری تایوان در نظر دارد تا بتواند بازار خود در زمینه اینترنت اشیاء و هوش مصنوعی را توسعه بدهد.

به گزارش ایتنا از شماران سیستم به نقل از وب‌سایت خبری تحلیلی digitimes، شرکت‌های بزرگ به دنبال روش‌های مختلف برای گسترش عملکرد خود در بازارهای جدیدی می‌گردند.
در این میان شرکت ARM تصمیم گرفته است تا به سراغ روشی خلاقانه برای گسترش بازار واقعیت مجازی و اینترنت اشیاء برود و برای این کار، یک کشور را به‌عنوان منطقه عملیاتی خود در نظر گرفته است.

این شرکت برای نیل به هدف خود، با امضای قراردادی ویژه با وزارت اقتصاد کشور تایوان، برنامه‌هایی را برای کمک به شرکت‌های این کشور در جهت توسعه و تحقیق در زمینه‌های یاد شده در دستور کار قرار داده و توافقی دوجانبه را منعقد نموده است.

منابع دولتی کشور تایوان در این باره اعلام کرده‌اند که این موضوع موجب می‌شود تا مراکز بزرگی مانند سازمان خدمات سرمایه‌گذاری، موسسه توسعه تجاری، انستیتوی تحقیقات فناوری تجاری (ITRI) و چندین مرکز دیگر با ARM همکاری داشته باشند.

 

این روش جدید ARM می‌تواند راهکاری ویژه برای توسعه فناوری به راه بیندازد، گفتنی است این راهکاریست که می‌تواند به کشورها کمک کند تا بتوانند با انعقاد قرارداد با یک غول تجاری، معامله‌ای برد-برد را ایجاد کرده و به بهترین وجه خدمات فناورانه‌ای مانند اینترنت اشیاء یا واقعیت مجازی را در کشور خود تثبیت نموده و از مزایای آن برای توسعه و رفاه جامعه خود بهره‌برداری کنند.

دیگر شرکتی که فعالیت‌های مشابهی را در این راستا انجام داده است، کمپانی فرانسوی Sfly است که بازهم این کشور شرق آسیا را هدف قرار داده است. با این وجود این بار صنایع چاپ سه‌بعدی و شبکه‌های اینترنت 5G به‌عنوان فناوری‌های مقصد تعیین‌شده‌اند.

دیدگاه ها بسته شده است