ده تکنیک برای جذب میلیونی مشتریان کسب‌وکار شما
می 10, 2017
فناوری لای فای Li-Fi
می 13, 2017

سیستم طراحی جدید مایکروسافت به نام فلوئنت دیزاین رونمایی شد

مایکروسافت پس از معرفی آپدیت ویندوز 10 برای پاییز امسال، از سیستم طراحی جدیدی تحت عنوان «طراحی روان» یا «فلوئنت دیزاین» هم در دومین روز کنفرانس توسعه دهندگان بیلد 2017 رونمایی کرد. این سیستم پیش از این تحت عنوان پروژه نئون شناخته می شد.

سیستم فلوئنت دیزاین قرار است به عنوان بخشی از آپدیت Fall Creators ویندوز 10 ارائه شود. اکثر تغییرات شامل افزودنی های بسیار کوچکی نظیر افکت های بلور هستند که در دوران ویندوز ویستا هم شاهد آن بودیم.

 

فلوئنت دیزاین طراحی شده تا یک جانشین واقعی برای مترو دیزاین مایکروسافت باشد و تغییرات آن در سرتاسر سرویس ها و اپلیکیشن های مایکروسافت در ویندوز، iOS و اندروید قابل مشاهده است.

 

 

مایکروسافت می خواهد این تغییرات و اضافات کوچک را به صورت تدریجی به ویندوز 10 اضافه کند. بعضی ها همین حالا در آخرین آپدیت ویندوز 10 قرار گرفته اند و بسیاری دیگر نیز قرار است طی ماه های آتی از راه رسیده و با آپدیت Fall Creators به اوج برسند.

 

 

جو بلفیوره از مایکروسافت امروز در جریان کنفرانس چندین تغییر این زبان طراحی را به نمایش گذاشت و گفت: «شما به زودی فلوئنت دیزاین را در پوسته ویندوز، اپلیکیشن های ما و در سرتاسر دیوایس ها مشاهده خواهید کرد.»

 

 

به بیان بلفیوره، تمرکز مایکروسافت در فلوئنت دیزاین روی نور، حرکت، ماده و مقیاس است. در ادامه می توانید ویدیوی مرتبط با این زبان طراحی و تصاویر گرفته شده از داخل سالن کنفرانس را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.