طراحی سایت

وب سایت حرفه ای

گامی ست رو به موفقیت شما

گروه طراحی سایت شرکت دانش وهنر اسپیدان

یک سایت خوب ، یک کسب و کار آنلاین خوب همراه با یک ایده ناب در طراحی سایت گامی ست رو به موفقیت شما
کارشناسان ما برای تحقق نیاز طراحی سایت شما آماده هستند

بهینه سازی سایت
طراحی سایت واکنشگرا
رابط کاربری
جلوه طراحی سایت

هدف اصلی ما پاسخگویی به نیازهای عملکردی و انتظارات مشتریان است، ارائه خدمات با کیفیت بالا و طراحی منحصر بفرد وب سایت ، بگونه ای که نتنها برای بازدید کنندگان بلکه به موتورهای جستجو نیز جذاب باشد

طراحی سایت شرکتی

شرکت های فعال در حوزه های مختلف نیازمند شناسانده شدن خدمات خود به دیگران برای افزایش مشتریان خود می باشند. یکی از راه های پربازده در راستای این امر معرفی خود در سطح وب می باشد.

هر شرکت میتواند با طراحی سایت شرکتی و ایجاد پایگاه شخضی خود در سطح وب خدمات و محصولات خود را به فعالان سطح گسترده وب (که امروزه یک پیش نیاز برای جستجو و تحقیق درمورد تامین نیاز هر شرکت یا فرد شده) نمایش داده و از طریق آن مشتریان خود را بیشتر و بیشتر سازد.

یکی از نکات مهم در طراحی وبسایت شرکتی طراحی جذاب و چشمگیر آن می باشد که نیازمند مهارت و تجربه ی بالا می باشد و چیتا سافت با توجه به مهارت خود در این زمینه از پس این وظیفه به نحو احسن بر می آید.

طراحی سایت فروشگاهی

با گذشت زمان و توسعه ی فضای وب هر شخص در پایگاه فروش خود به صورت فروشگاه مجازی امکان فروش اجناس خود را دارد. از فروشگاه های کوچک با تنوع اجناس کم گرفته تا فروشگاه های بسیار بزرگ با تنوعی بسیار زیادی از محصولات در زمینه های مختلف.

هر فروشگاه موفق نیازمند امکانات بسیار بالا ، طراحی کاربر پسند ، سیستم مدیریت بسیار دقیق و ... می باشد که این امر به واسطه ی تخصص چیتاسافت در پیاده سازی های موفق قبلی خود در طراحی فروشگاه اینترنتی به خوبی امکان پذیر است.

طراحی سایت نیازمندی و آگهی

امروزه خرید و فروش کالا ها بیشتر از قبل به سمت فضای مجازی کشیده شده است. فروشندگان و خریداران برای یافتن یکدیگر و فروش یا خرید اجناس خود از واسطه هایی استفاده میکنند که به آنها سایت های نیازمندی و آگهی نامه ها میگویند. وظیفه ی این سایت ها نمایش دادن آگهی ها، نمایش دادن عکس کالا ها، منطقه مورد نظر و دیگر خدمات است.

طراحی سایت نیازمندی ها و آگهی ها در چیتاسافت یکی از خدماتی است با توجه به سابقه خوب در تجربیات پیاده سازی های قبلی با دریایی از امکانات انجام می شود.